Szanowni Państwo,

z uwagi na przerwę międzyświąteczną ARR SA będzie nieczynna w dniach 27-30 grudnia 2016 roku. 

Kontakt tel. w sprawach pilnych z dyżurującym dyrektorem ds. technicznych ARR SA – tel. 600-376-401 lub z pracownikiem ochrony na miejscu.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Założenie nowej spółki na bazie innowacyjnego pomysłu.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku działającym w ramach Akademii Techniczno Humanistycznej w Bielsku-Białej zaprasza 02.12.2016 roku na godz. 10.00 do udziału w konferencji organizowanej dla Seniorów. Tematem przewodnim konferencji będzie HISTORIA BIELSKICH STOWARZYSZEŃ, którą przybliży uczestnikom spotkania Pan dr Jacek Proszyk.

Idea konferencji "Nauka-Innowacje-Biznes" zrodziła się, by inspirować lokalne środowiska przedsiębiorców i naukowców do myślenia w perspektywach rozwoju innowacyjności oraz zwiększania efektywności wdrażania nowych technologii. Ma być ona z jednej strony miejscem wysłuchania wykładów osób, które osiągnęły sukces w dziedzinie innowacyjności, jak również stanowić płaszczyznę wymiany poglądów i idei pomiędzy ludźmi nauki a światem biznesu.

W dniu 19 października 2016 roku, w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej odbyła się kolejna - VII Gala Finałowa wręczenia nagród i wyróżnień w Konkursie Firma Roku 2016, organizowanym wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, pod hasłem "Samorządy - Przedsiębiorcom".