Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnej konferencji pn. „Gospodarka senioralna – potencjał rozwoju regionu", którą Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej organizuje w dniu 9 czerwca 2016 r. w Beskidzkim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym BIT przy ul. 1 Dyw. Pancernej 45 w Bielsku-Białej. Honorowy patronat nad konferencją objął Pan Jacek Krywult Prezydent Miasta Bielska-Białej.

W Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym w dniu 10 maja br. odbyło się szkolenie w zakresie nowelizacji Ustawy Prawo Zamówień Publicznych - zmiany ustawy wynikają z wejścia w życie od 18 kwietnia 2016 r. nowych dyrektyw unijnych, regulujących przepisy w zakresie udzielania zamówień publicznych.

Rekrutacja do programu grantowego Climate-KIC Accelerator Programme.

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą szkolenia organizowanego w zakresie Nowelizacji Ustawy Prawo Zamówień Publicznych - zmiany wynikające z wejścia w życie od 18 kwietnia 2016r. nowych dyrektyw unijnych, regulujących przepisy w zakresie udzielania zamówień publicznych.

Pokaż swój projekt! Weź udział w ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich"! Jeśli jesteś beneficjentem projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich i chcesz pokazać go szerszemu gronu w ciekawej formie – dołącz do akcji!

Nabór wniosków do Działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”.