Należysz do sektora MSP? Planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy i sprawią że Twoja produkcja będzie bardziej "eko"? Chciałbyś osiągnąć niezależność energetyczną w swojej firmie ale nie wiesz jak to zrobić? A może w czasach w których praca zdalna i wirtualna rzeczywistość nabierają nowego znaczenia chciałbyś dowiedzieć się jak zadbać o bezpieczeństwo danych swojej firmy i pracowników w sieci?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca to znaczy, że nie możesz przegapić Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku"!

Już 22 października br. (czwartek), punktualnie o godz. 08:55, startuje kolejna - 4 edycja kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie"! Ze względu na obecną, wyjątkową sytuację związaną z pandemią koronawirusa, tegoroczna edycja kongresu po raz pierwszy odbędzie się wyłącznie ONLINE!


REJESTRACJA

Dlaczego warto zgłosić swój udział w E-Kongresie?

Zmieniamy formułę kongresu ale zostawiamy to co w nim najważniejsze - wysoki poziom wiedzy merytorycznej serwowanej w trakcie licznych sesji wykładowych oraz paneli dyskusyjnych, przez zaproszonych do wirtualnego studia kongresu prelegentów! E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku" to w pełni kompleksowe wydarzenie wykorzystujące wirtualne kanały komunikacji. W trakcie tegorocznej edycji kongresu czekają na Ciebie m.in.:
- 3 bloki tematyczne: zielona energia, cyberbezpieczeństwo, współpraca międzypokoleniowa,
- 7 sesji wykładowych,
- 3 panele dyskusyjne,
- prezentacje multimedialne,
- wirtualne zwiedzanie elektrowni szczytowo-pompowej Żar.

Poznaj wyzwania XXI wieku w zarządzaniu Twoją firmą!

Udział w E-Kongresie "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku" jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje w tym wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie: www.cci.pl

Wydarzenie dofinansowano z budżetu samorządu województwa śląskiego.