Po krótkiej przerwie wracamy do tematu możliwości współpracy z Brazylią! ✈️


W ramach projektu International Urban Cooperation Latin America and Caribbean Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. współpracuje z brazylijskim regionem CIOESTE (Metropolitalny Związek Miast Zachodniego Regionu Sao Paolo). Jednym z aspektów tej współpracy jest pomoc w nawiązaniu kontaktów pomiędzy firmami i startupami działającymi w branży ICT z Polski i Brazylii. Wspólnie ze Startup Podbeskidzie szukamy firm, które byłyby taką współpracą zainteresowane.

Jeśli więc chcesz rozszerzyć swoją działalność o nowe rynki i spróbować swoich sił za oceanem, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza poniżej. Chcemy poznać Twoją firmę, dowiedzieć się co oferujesz oraz czego oczekujesz w zamian.


Informacje te zostaną przekazane naszym partnerom w Brazylii, którzy przedstawią Twoją ofertę w swoim regionie. Być może już wkrótce będziesz prowadził filię swoje biura na plaży w Sao Paolo? Albo Twoi programiści będą realizować projekt dla brazylijskiej firmy?


Prosimy o wypełnienie formularza w języku angielskim. Jeżeli jest to problemem, wypełnij go po polsku, przetłumaczymy go za Ciebie. A może znasz język portugalski? – nasi brazylijscy partnerzy na pewno to docenią!

Link do formularza