Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej wspólnie z Fundacją Startup Podbeskidzie już po raz czwarty organizuje międzynarodowe wydarzenie pn. Startup Europe Week.

Startup Europe Week to największa regionalna inicjatywa przedsiębiorczości i ruch oddolny na świecie, którego celem jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. SEW konsekwentnie osiąga to poprzez serię lokalnych wydarzeń, które łączą lokalne ekosystemy i pokazują przedsiębiorcom, jakie wsparcie jest dostępne w danym mieście i regionie.

Startup Europe Week jest obecny w ponad 300 miastach w ponad 50 krajach, przy współpracy ponad 250 lokalnych współorganizatorów / liderów ekosystemów. Podczas SEW 2016, 2017 i 2018 ponad 150.000 przedsiębiorców uczestniczyło w wydarzeniach organizowanych przez SEW na całym świecie, a globalna widownia liczyła ponad 6 milionów osób.

Prelegentami tegorocznej edycji będzie czterech ekspertów w zakresie e-commerce, którzy od podszewki pokażą jak działać by Twój biznes online rozwijał się, a sprzedaż poszybowała do góry. Wskażą trendy i aktualne problemy sprzedaży internetowej. Oprócz sporej dawki wiedzy będzie też czas na networking. Zapraszamy na spotkanie z:

- Sergeyem Butko - dyrektorem marketingu i współzałożycielem firmy CallPage: "Analiza kohortowa i LTV – jak zaplanować działania marketingowe Twojego sklepu internetowego",

- Martą Trojak - kierownikiem ds. e-commerce w Obsessive lingerie PL: "Spójna i wyrazista komunikacja sposobem na wyrażenie marki i budowę relacji z klientami e-commerce",

- Piotrem Kwintą - gamechangerem w Harbingers: "10 rad jak podnieść przychody e-commerce bez wydawania fortuny",

- Michałem Koczur - COO w Lizard Media: "Jak maksymalizować zysk z większego ruchu w naszym e-commerce".

Szczegóły wydarzenia i rejestracja na stronie: KLIKNIJ

Do zobaczenia 13 marca o godz. 18.00 w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej!!