W ramach siódmej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce ruszył ogólnopolski konkurs „Twarze Przedsiębiorczości".

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie tych przedsiębiorców, którzy na co dzień nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet, mimo że ich działalność godna jest najwyższego uznania.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą do 30 roku życia i prowadzisz działalność gospodarczą maksymalnie od 5 lat, zgłoś swoją kandydaturę w kategorii „Młody przedsiębiorca". Organizatorzy szukają przede wszystkim „lokalnych bohaterów" - mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki, a którzy na co dzień pozostają w cieniu swoich bardziej znanych koleżanek i kolegów.

Zgłoszenia w dwóch kategoriach: „Młody Przedsiębiorca" i „Firma wspierająca młodych" przyjmowane są do 10 października. W trzeciej kategorii - „Instytucja wspierająca przedsiębiorczość" wyróżniona zostanie jedna z dziesięciu, nominowanych przez jury konkursowe, instytucji państwowych lub organizacji pozarządowych, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju polskiej przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje: http://www.twarzeprzedsiebiorczosci.pl/